31.01.2024 Çin Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Öztürk Türkiye’nin Pekin Büyükelçisi Dr. İsmail Hakkı Musa’nın başkanlığında Pekin ve Urumçi’ye gerçekleştirilen ziyaret katıldı.
29-31 Ocak 2024 tarihlerinde gerçekleşen ziyaret kapsamında
aralarında Çin Uluslararası Ticaretin Desteklenmesi Konseyi (CCPIT) ve Sincan
CCPIT’nin de yer aldığı bir dizi görüşme gerçekleştirildi.