|
Bolu, Zonguldak, Bartın, Karabük, Düzce İl ve İlçe Oda/Borsaları ile Genel Sekreterler İstişare Toplantısı gerçekleştirildi
|
|
17.04.2024 Ankara Oda/Borsa mevzuatına yönelik uygulamaların istişare edilmesi amacıyla düzenlenen Genel Sekreter Toplantıları’nın on üçüncüsü Bolu, Zonguldak, Bartın, Karabük, Düzce İl ve İlçe Oda/Borsaları Genel Sekreterleri ile yapıldı. TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz başkanlığında
gerçekleştirilen toplantıda; Oda/Borsaların yereldeki uygulamaları, güncel
yazılım programları ve projeler hakkında istişarelerde bulunuldu. |
|
|
|
|
|