TOBB çalışanları, TOBB ETÜ Eğitmeni Emekli Büyükelçi Murat Oğuz tarafından verilen sosyal davranış seminerinde buluştu. Türk özel sektörünün çatı kuruluşu olarak 365 oda ve borsayı kapsayan büyük bir camiaya hizmet veren TOBB’un çalışanları, Murat Oğuz tarafından verilen seminer ile konuya ilişkin bilgileri tazeleme ve paylaşma imkanı buldu.
Söz konusu seminer, Birlik bünyesinde 1998 yılından itibaren uygulanan ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi’nin sürekli iyileştirme ilkesi dikkate alınarak gerçekleştirildi.