TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na Kırıkkale Belediyesi Meclis Kararı ile Fahri Hemşehrilik Beratı verildi. Hisarcıklıoğlu, Kırıkkale Ekonomisine Değer Katanlar Ödül Töreni’nde kendisine takdim edilen hemşehrilik beratının gecenin en güzel hediyesi olduğunu söyledi.
Hisarcıklıoğlu, Kırıkkale’nin de komşu illeri gibi İç Anadolu’nun renklerini ve güzelliklerini barındıran bir il olduğuna işaret ederek, kendisine böyle bir ödül verilmesinden dolayı bütün Kırıkkalelilere teşekkür etti.
Kırıkkale Ekonomisine Değer Katanlar Ödül Töreni’nin sonunda TOBB’un kuruluşunun 60’ıncı yılı dolayısıyla yaptırılan yaş pasta da Hisarcıklıoğlu tarafından kesildi.