TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ödemişli başarılı öğrencileri makamında kabul etti. Ödemiş Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı A. Latif Aka öncülüğünde Ankara’ya gelen, LYS’de ilk bine girme başarısı gösteren öğrenciler Hisarcıklıoğlu ile sohbet etme imkanı buldular.
Hisarcıklıoğlu, konuk öğrencilerle tek tek ilgilenirken seneye TOBB-ETÜ’nün tıp fakültesi açacağı bilgisini verdi. Öğrenciler, TOBB ETÜ’yü gezerek okulu daha yakından tanımaya çalıştılar.