18.08.2015 Ankara TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) Başkanı Recep Biçer’i makamında ziyaret etti. Mustafa Kaplan’ın ayrılmasıyla boşalan KOSGEB Başkanlığı’na geçtiğimiz aylarda ataması yapılan Recep Biçer ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Hisarcıklıoğlu, Biçer’e TOBB tarafından hazırlığı ve basımı yapılan Dede Korkut Kitabı’nı da hediye etti.
Hisarcıklıoğlu’na ziyareti sırasında TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi
Faik Yavuz ve TEPAV Direktörü ve TOBB ETÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güven Sak
da eşlik etti.