19.11.2016 Uşak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Uşak’ta yaptırdığı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Uşak Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni hizmet binasının açılışına ve Ekonomiye Değer Katanlar ödül törenine katılmak üzere Uşak’ta bulunan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ı ziyaret etti. Ziyarette Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülenk Tüfenkci de yer aldı.