29.12.2017 Zonguldak TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Tetiker’in vefatı sebebiyle, odaya taziye ziyaretinde bulundu.
Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelen Hisarcıklıoğlu, üzüntü içerisinde olduklarını belirterek, iş dünyasının önemli bir değerini kaybettiğini söyledi.
Taziye ziyaretine, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Kopuz ile çevre Oda/Borsa Yönetim Kurulu Başkanları da iştirak etti.