08.01.2018 Ankara TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Yaşar Tetiker’in vefatı sonrasında Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Sertan Yalçın ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
Heyette, Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim
Kurulu Başkan Yardımcıları Abdülkadir Çınar ve Mehmet Çiftçi ile Yönetim Kurulu
Üyeleri Aynur Coşkun, Mehmet Remzi Alim ve Genel Sekreter Gündüz Acar yer aldı.