16.04.2018 Ankara Ünye Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları
için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Ziyaret sonrasında değerlendirmelerde bulunan Mustafa Uslu, “Seçim sürecini tamamladık. Yeni ekibimizle beraber kendimizi Rifat Bey’e tanıtmak ve genel kurulda Rifat Bey’e desteklerimizi iletmek için Ankara’ya geldik. Rifat Bey ile güzel bir sohbetimiz oldu. Desteğimizi belirttik. Kendisi de zaten bize her zaman destek olmuşlardır. Çok teşekkür ediyoruz” dedi.
##1408##