18.04.2018 Ankara Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları
için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Ahmet Boztaş ziyaret sonrasında yaptığı değerlendirmede, “Başkanımızı ziyarete geldik. Ben ikinci döneme geçiyorum Allah’ın izniyle. Bir 4 yıl Başkanımızın liderliğinde çok güzel hizmetler yaptık. Manavgat’a çok güzel hizmetler sunduk, Başkanımızın sayesinde ve desteğiyle. Bu ikinci dönemde de inşallah Başkanımızın liderliğinde bir hizmet sunmayı planlamaktayız” dedi.
##1427##