18.04.2018 Ankara Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları
için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Recep Öztürk ziyarete ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Körfezimiz ve kendi ilçemiz için gereken gelişmeleri en yakın şekilde takip edip tacirlerimizin en uygun şekilde ticaretini geliştirebilmek için yapılması gerekenleri yapmak için arkadaşlarımızla beraber talip olduk. Bu konuda da en büyük destekçimiz Rifat Başkanımızdır. Yaptıkları yapacaklarının teminatıdır. Kendisini sonuna kadar tereddütsüz tek adam olarak destekleyeceğiz” dedi.
##1431##