24.04.2018 Ankara Giresun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar İbaş, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları
için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Yaşar İbaş ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, “Yeni ve genç bir ekip ile yola çıktık. Rifat Bey’e önümüzdeki seçimlerde desteğimizi beyan etmek için bir araya geldik. Kendisi ile 4 yıl boyunca inşallah çalışıp iyi projelere imza atacağız. Kendisinin de desteğine ihtiyacımız olacak. Birkaç tane projemiz olacak Giresun ile ilgili. Çok sağolsun Başkanımız da her zaman girişimciliğin, borsaların, odaların yanındadır. Desteğini sonuna kadar vereceklerini ifade ettiler” dedi.