24.04.2018 Ankara Afyonkarahisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları
için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Mehmet Mühsürler ziyaret sonrasında yaptığı değerlendirmede, “Rifat Bey tüm oda ve borsalara bir ivme kazandırdı. Biz onu TOBB Başkanı olarak değil bir ağabey olarak görüyoruz. Allah onu başımızdan eksik etmesin. Sonuna kadar da desteğimiz Rifat Bey ile olacaktır” dedi.
##1486##