24.04.2018 Ankara Mardin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Tutaşı, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları
için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Mehmet Ali Tutaşı, ziyaret sonrası yaptığı değerlendirmede, “Ülkenin ekonomik durumlarını paylaştık Başkanımızla ve seçimlerimiz için genel kurul için önerilerimizi sunduk. Kendisi de bize yardımcı oluyor aynı zamanda. Zaten Başkanımızla beraberiz. Kendisiyle hep beraber yürümeye devam edeceğiz” dedi.
##1490##