25.04.2018 Ankara Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları
için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Reşit Özer ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “İkinci dönem yönetim kurulu başkanlığı yapmaktayız bu dönemde. Görmüş olduğunuz gibi tüm meclis üyelerimizle beraber Sayın Başkanımıza desteklerimizi belirttik, hem de yeni dönemde yapacağımız çalışmalar hakkında bilgi verdik, kendisiyle de bir bilgi alışverişimiz oldu. Her zaman onun yanındayız. Zaten destekliyoruz Sayın Başkanımızı” dedi.
##1494##