08.05.2018 Ankara Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları
için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Selahattin Ekicioğlu ziyarete ilişkin değerlendirmesinde, “Yeni seçildik. İkinci dönemimiz. Rifat Bey ile yeni gençlerle odaya bir sinerji getirdik. O gençleri Rifat Bey ile tanıştırmaya getirdik. Hayırlı olsun tekrar. Kendisine de teşekkür ettik. Yeni dönemde tekrar adaylığını destekliyoruz. 15’inde yapılacak genel kurulda da kendisine verilecek desteğimizi deklare ettik. Kendisine şimdiden başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.
##1574##