08.05.2018 Ankara Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları
için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Ziyaret sonrasında değerlendirmede bulunan Cem Doğan, “Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı olarak bu dönem göreve başladık. Malum TOBB özellikle Başkanımız Rifat Bey’den sonra inanılmaz aktif, inanılmaz ekonomi dünyasında çok etkin bir rol oynamaya başladı. Sayın Başkanımıza da bunu ilettik. Sağolsun, gece gündüz hep arkamızda olduğu için. Bugün bizi çok iyi ağırladı ve telefonunun 24 saat açık olduğunu dile getirdi. Biz Soma için kendisinden çok daha fazla şeyler bekliyoruz. Bu arada ayın 13’ü Soma’daki maden faciasının yıldönümü. Kendisine de bu vesile ile bir baret hediye ettik. Sağolsun bunu da dile getirecek ve kendisini de Soma’ya davet ettik” dedi.
##1576##