09.05.2018 Ankara Turgutlu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Temel, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları
için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Selçuk Temel ziyaret sonrası yaptığı değerlendirmede, “Çok güzel bir görüşmemiz oldu Başkanımızla. Her zaman Başkanımızın, üreticimizin ve sanayicimizin yanında olacağız ve çıtamızı yükselteceğiz. Nasip ederse, bu göreve talip olduk, güzel bir seçim süreci geçirdik. Allah utandırmasın. İnşallah Rifat Başkanımın her zaman yanında olup, çıtamızı yükseltip bu bayrağı daha ilerilere taşıyacağız” dedi.
##1586##