17.05.2018 Ankara TOBB’un 74’üncü Genel Kurulunda yeniden Başkanlığa seçilen M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret eden Memur-Sen Başkanı Ali Yalçın, Hisarcıklıoğlu’nu tebrik ederken, başarılı çalışmalarının devamını diledi.
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun aynı zamanda Türkiye-AB KİK Heyet Başkanı
olduğunu da hatırlatan Yalçın, ziyarette iyi dileklerini iletti. Hisarcıklıoğlu
da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ali Yalçın’a teşekkür etti.