30.05.2019 Kırşehir Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile biraraya geldi. Hisarcıklıoğlu, Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu ve yeni dönemde başarılar diledi.
Mustafa
Yılmaz da TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür
ederek, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni dönemde yapacağı çalışmalar
hakkında bilgiler verdi.