27.09.2019 Mersin Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Mersin Deniz Ticaret Odası’nın 30’uncu kuruluş yılı törenine katıldı.
Hisarcıklıoğlu törende yaptığı
konuşmada, yıl dönümlerinin önemli anlamlar ifade ettiğini belirterek, "30 yaş aslında Mersin Deniz Ticaret Odasının kökleştiğinin en somut göstergesi. Kurumun, bir başka önemi de Türkiye'deki iki Deniz Ticaret Odasından biri olması. Kurucularından Allah razı olsun" dedi.
Mersin DTO Yönetim Kurulu Başkanı
Cihat Lokmanoğlu ile TOBB yönetiminde beraber çalıştıklarını belirten
Hisarcıklıoğlu, Lokmanoğlu’nun bilgi ve tecrübesinden istifade ettiğini, Mersin’in
sorunlarını birinci ağızdan dinlediğini söyledi.