22.02.2020 Afyonkarahisar Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Afyonkarahisar TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ederek öğrenciler ile biraraya geldi.
Hisarcıklıoğlu, okulun yapımında katkısı olanlara teşekkür etti. Okulu kendisinin yapmadığını kaydeden Hisarcıklıoğlu, Türk iş dünyasının katkılarıyla yapıldığını belirterek, "Allah hayırlı uğurlu etsin" dedi.
Ziyarete, eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu da katıldı.
Hisarcıklıoğlu öğrencilere
Ahlak Kitabını hediye etti.