03.02.2021 Ankara Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve beraberindeki heyet Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.
Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Elazığ heyetinde Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ'ın yanı sıra, Meclis Başkanı Emin Ayaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mehmet Şekerdağ, Adem Akbulut, Genel Sekreter Murat Çiçek ve Basın Müşaviri Serdar Yüksel yer aldı.