21.08.2021 Sinop Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Sinop’un Ayancık ilçesini ziyaret ederek sel bölgesinde incelemelerde bulundu.
Hisarcıklıoğlu, Ayancık Afet Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret ederek, afet bölgesinde yapılan çalışmalara dair bilgi aldı. Daha sonra selde zarar gören Sanayi
Sitesi bloklarının bulunduğu yeri gezdi.
TOBB Başkanı, Sinop Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Melih
Çınar’ın beton santralini de ziyaret etti.