19.10.2022 Ankara Gemlik Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özden Çakır ve Meclis Başkanı Erdinç Ersan, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları
için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Özden Çakır ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Seçimlerimiz çok güzel geçti. Benim bu beşinci dönemim. İki dönem Başkan Yardımcılığı, üç dönemde Yönetim Kurulu Başkanlığı. Çok güzel bir ortamdı. Tabi karşınızda aday olması daha heyecanlı oluyor. Bu dönemde Allah’ın izniyle kazandık. Bugün de buraya Rifat Beye ‘hayırlı olsun’a geldik. Meclis üyelerimizi tanıttık. İnşallah bundan sonraki dört yıllık dönemde de Gemlik’imiz için çalışacağız. Her zaman Rifat Başkanımızın yanındayız. O da bizi herhalde takdir eder. Daha güzel hizmetler vermeye devam edeceğiz”.