21.10.2022 Ankara Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aydın ve Meclis Başkanı Kemal Öğütlü, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları
için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Ahmet Aydın, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Seçimde tek liste tek aday olarak girdik. Bir sıkıntımız yoktu. Bugün de ziyarete geldik. Desteğimizi bildirdik. Rifat Başkanımla çalışmak bir ayrıcalık bizim için. Onunla çalışmak bir ayrıcalık bizim için. O varsa biz de varız”.