21.10.2022 Ankara Şereflikoçhisar Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Aslan ve Meclis Başkanı Faruk Eskici, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları
için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Çetin Aslan, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “2 Ekim’de seçimimizi yaptık biz. Karşımızda rakibimiz yoktu. Yönetim Kurulu ve meclis üyesi arkadaşlarımızla gayet başarılı bir çalışma yaptık ve bitirdik. Rifat Başkanımızı ziyarete geldik. Bazı ihtiyaçlarımız vardı. Önerilerimiz vardı, isteklerimiz vardı onları ilettik. Gayet de güzel karşılandık. Memnunuz. Başkanımıza sonuna kadar destek sağlayacağız. Yanındayız her zaman”.