22.10.2022 Ankara Çubuk Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şan ve Meclis Başkanı Hasan Sayan, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları
için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Murat Şan, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Şükür, kazasız belasız sıkıntısız bir seçim atlattık. Geçmişteki iki başkan yardımcısı iki rakiptik. Diğer arkadaşımızı biz geçerek başkan olduk. Rifat Başkanımızı ziyaret ettik. Bugün sadece ziyaret ettik. İlerleyen süreçlerde dert, tasa, sorun için rahatsız etmeye devam edeceğiz. Rifat Başkanıma desteklerimizi Çubuk Ticaret Borsası olarak ilettik. Başımızda devam etmesi temennimiz”.