24.10.2022 Ankara Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu, beraberindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları
için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Güven Kuzu, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Genel olarak seçimler zorlu geçti ama 11 grubun 10’unu aldık. Diğer grup da bizim arkadaşlarımız. Benim 6’ıncı dönemim. İnşallah yine Siirt için elimizden geldiğince hizmet etmeye çalışacağız. Rifat Bey her zamanki misafirperverliği ile bizi kabul etti. Kendisine teşekkür ediyorum. Yeni dönemde de Rifat Beyin emrinde olacağımızı söylüyorum. Siirt TSO ve Siirt delegeleri olarak her zaman emrindeyiz. Desteğimiz tam”.