24.10.2022 Ankara Aydın Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Maraş ve Meclis Başkanı Hakkı Gözlüklü, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları
için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Gökhan Maraş, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Organ seçimlerimizi yaptık. Ardından yönetim kurulu ve meclis başkanı olarak Başkanımıza ziyaretimizi gerçekleştirdik. Aydın Sanayi Odası olarak, Aydın sanayiinin gelişmesi için bugüne kadar yaptıklarımızın daha fazlasını yapıp, Aydın sanayisini daha iyi yerlere taşıyacağımıza inanıyoruz. Hepimize hayırlı uğurlu olsun diyorum. Rifat Başkanımıza da bizi kabul ettiği için teşekkürlerimizi sunarız. Başkanımıza Aydın’la ilgili bilgileri verdik. İnşallah Mayıs ayında Genel Kurul’da Başkanımızı yeniden seçerek yolumuza devam edeceğiz”.