25.10.2022 Ankara Kozan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Çevikalp ve Meclis Başkanı Süleyman Delibaş, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları
için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
İdris Çevikalp, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Seçim süreci geride kaldı. Benim şu an ikinci dönemim. Seçimdeki diğer aday arkadaşımız, benim meclis başkanımdı. Meclis başkanımla bir yola çıktık. O kaybetmedi, ben de kazanmadım. Kozan kazandı. Rifat Başkanım bugün bizi çok iyi karşıladı. Başkanım zaten başımızın tacıdır. Biz Başkanımıza layık olabilmek için elimizden gelen çabayı göstermeye çalışıyoruz. Elele verip Kozan için ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazırız”.