31.10.2022 Ankara Diyarbakır Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yeşil ve Meclis Başkanı Ahmet Ay, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları
için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Engin Yeşil, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Diyarbakır’da çok demokratik bir seçim yaptık. Tek adaydık, karşımızda aday yoktu. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na da hem ülke için hem bölge için yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederim. Ben birebir şahit oldum. Ülke için çok güzel çalışmaları oldu. Katkıları oldu. Gece gündüz sürekli görüyoruz. Ya il dışında, ya yurt dışında. Biz Diyarbakır Ticaret Borsası olarak bundan sonra da kayıtsız şartsız Başkanımızın yanındayız. Onu destekliyoruz”.