01.11.2022 Ankara Nusaybin Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Aktaş ve Meclis Başkanı Abdulhakim Aytümur, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Necdet Aktaş, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “8 Ekim’de seçildik. Güven tazeledik, ekibimizle birlikte. Genç ve dinamik bir ekibimiz var. Biz de TOBB’a Başkanımızı desteklemeye geldik her zaman olduğu gibi. Biz her zaman Rifat Başkanımızın yanında yer aldık. Bugün de yarında yanında olacağız. İyi günde kötü günde Rifat Başkanımızı destekliyoruz. Kendisine başarılar diliyorum”.