02.11.2022 Ankara Pazar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Çakır ve Meclis Başkanı Barış Zaman, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Neşet Çakır, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Bu dönem benim dördüncü dönemim. Yeni genç meclis üyesi arkadaşlarla beraber yüzde yüz meclis üyeliğine sahip olduk. Bugün Sayın Hisarcıklıoğlu başkanımı onlarla tanıştırdım. Pazar’ın sorunlarını kendilerine aktardık. Önümüzdeki Mayıs ayındaki genel kurulda Başkanımızın her zaman yanındayız”.