02.11.2022 Ankara Antakya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Celal Mursaloğlu ve Meclis Başkanı Ünal Çolakoğlu, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Ali Celal Mursaloğlu, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Antakya’da ikinci dönemim. Buraya geliş sebebimiz Başkanımıza durumumuzu anlatmak. Önümüzdeki yıllarda yapacağımız projelerin izahatını vermek. İnşallah onları da en kısa zamanda bitirmeye çalışacağız. Rifat Başkanımıza desteklerimizi göstermek için bütün ekibi de toplayıp buraya geldim. Allah hayırlısını versin. İnşallah Başkanımızı tekrar başımızda göreceğiz”.