02.11.2022 Ankara Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Şinasi Bayraktar ve Meclis Başkanı Muzaffer Başer, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Zafer Şinasi Bayraktar, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Malumunuz olduğu üzere ayın 3’ünde seçimlerimizi yaptık. Bu camiada hemen hemen 20 yılımı doldurdum. Meclis üyelerimizin bazıları yüzde 30’u kadarı bu sene yeni seçildiler. Hem Başkanımızı ziyaret edelim hem de yeni seçilen üyelerimizi tanıştıralım istedik. Biz her zaman Genel Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’na minnettarız. Mayıs ayında yapılacak olan genel kurulda da Rifat Başkanımızın arkasındayız. Onun haricinde de bir başkan biz tanımıyoruz. Biz elimizi taşın altına koyduk. Birileri de gövdelerini koysunlar. Rifat Başkanın önderliğinde memleketin ufku kaderi değişsin”.