05.11.2022 Ankara Mut Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Sezer ve Meclis Başkanı Ahmet Çetin, beraberindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Şahin Sezer, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Mersin’in Mut ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası’nın yönetim kurulu başkanı olarak seçildim. Güzel bir seçim geçti. Mevcut başkanımız değişti. Bize devretti. Biz de bugün yönetim kurulumuzla Rifat Başkanımızı ziyarete geldik. Dertlerimizi anlattık. O da dinledi. Sağ olsun yardım edeceğinin sözünü verdi. Mutlu olarak Mut’a gidiyoruz. Genel Kurul’da da kesinlikle Rifat Başkanımızın arkasındayız”.