05.11.2022 Ankara Çankırı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Aslan ve Meclis Başkanı Ali Gökçe, beraberindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Erdal Aslan, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “İkinci dönemimizdi bizim. Güzel geçti. Şenlik havasında, sorunsuz geçti. İki tane rakibimiz vardı. Rifat Başkanı ziyarete geldik. Her zamanki gibi güzel karşılandık. Arkadaşlarımızı tanıştırdık. Meclisimizi tanıttık. Rifat Başkanımıza yine desteğimizi ilettik. Rifat Başkanımızdan biz memnunuz. Yine beraber çalışmak istiyoruz”.