09.11.2022 Ankara İpsala Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Sezer ve Meclis Başkanı Ali Ercan, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Necmi Sezer, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Ülkemizde 1 Ekim’le 30 Kasım arasında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin seçim sürecine girilmiştir. Bizde İpsala Ticaret Borsası olarak 1 Ekim’de seçimlerimizi yaptık. Üyelerimiz tekrardan bize görev verdiler. Sayın Genel Başkanımızı ziyarete geldik. Genel Başkanımızla birlikte aynı şekilde, gösterdiği hedeflere yürümeye hazırız. Mayıs’ta seçimler olacak. Biz tekrar Sayın Başkanımızla devam etmek istiyoruz”.