16.11.2022 Ankara Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Surav ve Meclis Başkanı Arif Basmacı, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
İbrahim Surav, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Ödemiş’te seçimimiz gayet demokratik geçti. Tek liste girmemize rağmen üyelerimizden katılım beklentinin üzerindeydi. Ödemiş’teki üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Bugün sağ olsun Rifat Başkanımız bizi çok iyi karşıladı. Ödemiş derdiyle dertleniyor. Biz Başkanımızdan çok memnunuz. Mayıs ayında biz Başkanımızın arkasında destekçisiyiz. İnşallah Başkanımızı tekrar başımızda görmek istiyoruz”.