19.11.2022 ANKARA Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akbıyık ve Meclis Başkanı Hakan Kasapoğlu, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Mustafa Akbıyık, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Güzel, sükûnet içerisinde başarılı bir seçim yaşadık. Bu seçim sürecinde meclis üyelerimiz, üyelerimiz hep birlikte yeniden birbirimizle kaynaşma fırsatı bulduk. Hatalarımızı, gelecekteki vizyonumuzu yeniledik. Tekrar kaldığımız yerden üyelerimizin menfaati doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz. Bugün de Sayın Başkanım bizi kabul etti sağ olsun. İlçemizin sorunları, problemleri ve isteklerimiz hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Başkanım zaten desteğini bizden esirgemiyor. Kendilerine üyelerim ve kendim adına teşekkür ediyorum. Rifat Başkanımızı Mayıs ayında yeniden TOBB ailesinin başında görmekten büyük onur duyacağız ve destekleyeceğiz”.