24.11.2022 ANKARA Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Suat Selim Kandemir ve Meclis Başkanı Osman Çalıkuş, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Suat Selim Kandemir, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “22 Ekim’de Uşak TSO olarak meslek komitesi seçimlerimizi gerçekleştirdik. Ardından da 28 Ekim’de yönetim kurulu ve diğer delegasyonlarımızın seçimlerini yaptık. Başarılı bir seçim süreci geçti. Ciddi anlamda yüzde 54 civarında bir katılım gerçekleşti. Bunu da demokrasinin sandığa yansıması olarak düşünüyorum. Sağ olsun tüm üyelerimiz bize teveccüh edip şahsımıza ve gruplarımıza oy verdiler. Bugün de buraya Rifat Başkanımızı ziyarete geldik. Tüm meslek komite başkanları ve meclis üyelerimizle birlikte. Ben kendi adıma konuşuyorum geçtiğimiz dönem yönetim kurulunda Rifat Başkanımla görev ifa ettim. Kendisiyle çalışmaktan büyük keyif duydum. Kendisinin ülke ekonomisine sanayisine katkısı tartışılmaz. Biz her zaman kendisinin arkasındayız yanındayız. Her zaman desteğiz”.