25.11.2022 ANKARA Çay Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Dündar, beraberindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Sebahattin Dündar, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Biz Afyonkarahisar ili Çay ve Sultandağı ilçelerini kapsayan Çay Ticaret ve Sanayi Odası olarak demokratik şekilde seçimlerimizi tamamladık. Biz ilk defa göreve geldik. Her şey güzeldi. Bu aileye katıldığımız için de mutluyuz. Birlik Başkanımızla tanışmak kucaklaşmak ve yöremize yaptığı katkılara teşekkür etmek için burada bulunduk. Allah başımızdan eksik etmesin Sayın Hisarcıklıoğlu’nu. Yanındayız, arkasındayız ve emrindeyiz”.