30.11.2022 ANKARA Babaeski Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ünsal Vural ve Meclis Başkanı Şemsettin Karanfil, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Ünsal Vural, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “8 Ekim’de yapılan seçimlerde sağ olsun Babaeski Ticaret Borsası üyelerinin desteği ile Başkanlığa seçildik. Hayırlısıyla 4 yıl görevimize devam edeceğiz. Bugün de Sayın Hisarcıklıoğlu sağ olsun bizi ağırladı. Sohbet oldu. Desteklerini verdiler. İnşallah önümüzdeki süreçte de biz de onunla birlikteyiz. Mayıs ayında Genel Kurulumuz var. Rifat Başkanın yanındayız. Tam destek inşallah”.