30.11.2022 ANKARA Gönen Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Mutlu ve Meclis Başkanı Nail Çalışkan, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
İbrahim Mutlu, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Gönen’de seçimlerde biz tek listeyle adaysız seçim yaptık. Çok şükür seçimlerimizi bitirdik. Rifat Başkanımıza geldik. Rifat Başkanımıza desteğimizi bildirdik. Sorunlarımız zaten yoktu çünkü Rifat Başkanıma sorunlarımızı zaten 24 saat iletebiliyoruz”.