30.11.2022 ANKARA Gönen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Mutlu ve Meclis Başkanı Yusuf Çetinkaya, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
İsmail Mutlu, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Seçim sürecinde Odamızın mevcut Başkanı vardı. Mevcut Başkanla iki liste halinde girildi. 7 komitemiz vardı. Biz 7 komiteyi de alaraktan, 19 meclis üyesi arkadaşla yeni dönem göreve başladık. Seçimlerimiz yapılalı aşağı yukarı 1 buçuk 2 ay oldu. Bugün Rifat Başkanımı ziyarete geldik. Rifat Başkanımın yanındayız, destekçisiyiz. Rifat Başkanımı zaten yıllardan beri mevcut görevinden dolayı tanıyoruz. Onunla çalışmaktan keyif alacağımı düşünüyorum”.