02.12.2022 ANKARA Menemen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Süsoy ve Meclis Başkanı Erdinç Cengiz, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
İzzet Süsoy, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “İkinci dönem başkan olarak yeniden seçildim. Biz 25 Ekim’de seçim sürecimizi tamamladık. Onun öncesinde karşımızda bir rakip daha vardı. Onlarla beraber çok centilmence güzel bir seçim süreci yaşadık. Neticede tamamladık. 8 meslek komitesinin 6 tanesini biz alarak sürecimizi bitirdik. Dün Anıtkabir’e Atatürk’e saygılarımızı sunmaya geldik. Bugün de Meclisimizle beraber Rifat Başkanımızı ziyarete geldik. Arkadaşlarımızı tanıştırdık. Kendilerine başarılar diledik. Biz özellikle Mayıs ayını bekliyoruz. 20 yıldır Rifat Başkanın bizlere, Türk ticaretine Türk sanayisine verdiği desteklerle ülke bugünlere geldi. Çok önemli bir unsur bizim için. Biz Mayıs ayında Rifat Başkanın yeniden göreve gelmesini, 4 yıl bizimle beraber olmasını, bizi bırakmamasını özellikle talep ediyoruz. Bu konuda sonsuz desteklerimizi de kendisine ilettik”.