03.12.2022 ANKARA Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Fişekçi ve Meclis Başkanı Bekir Karadaş, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Abdülkadir Fişekçi, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Kendi seçimlerimiz 6 Ekim’de oldu. 3 Başkan adayı 6 grupta yarıştık. Bir başkan adayını 6-0 bir başkan adayını da 5-1 mağlup ederek seçimleri kazandık. Vezirköprü’müze, memleketimize ve TOBB’a hayırlı olsun. Bugün de Başkanımızı ziyarete geldik. 20 yıldır tanıyorum. Çok güzel geçti görüşmemiz. O isteklerimizi makul karşıladı. Bunların üzerinde çalışacağız. Vezirköprü’ye TOBB olarak ne yapabilirize bakacağız, çok güzel geçti. Mayıs ayındaki Genel Kurul’da Başkanım Rifat Beyi her zaman destekliyorum. Yanındayım”.