05.12.2022 ANKARA Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Paksoy ve Meclis Başkanı Memet Erdoğan, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Mustafa Paksoy, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “10’uncu ayın 1’inde seçime girdik. Rakibimiz yoktu. Kolay bir seçim oldu. Seçildiğimizden dolayı Sayın Başkanımızı ziyaret ettik. Bazı konularda şikâyetlerimizi bildirdik. Kredi konusunda, bankalar konusunda şikâyetlerimizi bildirdik. Bunun üzerine gerekenin yapılacağını söyledi. Mayıs ayında tekrar Rifat Hisarcıklıoğlu’nu başımızda görmek istiyoruz. Hayırlı olsun diyorum şimdiden”.